fbpx

כתובת

הארד 3, תל אביב

טלפון

074-766-13-01

קורס תכנות לילדים

הטרנד הכי חם היום – קורס תכנות לילדים

עולם התכנות הוא מקום טוב להיות בו, מעבר להיותו עולם שלם שמורכב מהמון מרכיבים כל אחד מאיתנו היה רוצה לתכנת דברים בעצמו, כך גם ילדנו ישמחו לקבל קורס תכנות לילדים שיכול ללמד אותם את מה שהם שואלים את עצמם כל הזמן – איך דברים קורים ? איך האלמנטים זזים במשחק, איך הם מגיבים לתרחישים מסוימים, איך משחקים למעשה מגיבים למה שמי שמשחק בהם עושה, כל זה כמובן יוצר רצון עז לכל עולם התכנות לילדים שמציע הנאה, עתיד ולמעשה כיוון בחיים !

האם לימודי תכנות לילדים מתאימים לכל ילד 

קורס תכנות לילדים מותאם עבור כל ילד ! שלבי הלימוד מותאמים מאוד לילדים בגילאים שונים , הלמידה עצמה נעשית בקצב נכון ועם כוונה ברורה שכל ילד שיוצא מקורס התכנות ידע לתכנת, ליצור , יבין את הדרך ליצירת שלבים ובכך למעשה יבין איך למעשה נכתב הקוד ששולט על המשחק.

מהם היתרונות של ללמוד לתכנת 

היתרונות הגדולים של קורס תכנות לילדים מתחילים עם יצירת קו מחשבה שמעודד יצירתיות, התמודדות מול אתגרים, חשיבה אומנותית – אלו הם כמובן התמצית הכי טובה של תכונות סופר חשובות ומועילות שעל פי כל המדדים ועל פי כל מדדי האיכות יובילו את הילדים שלומדים תכנות לילדים להיות הדור הבא, מובילי דעה, משפרי טכנולוגיות עתידיים וכמו בכל תכונות יצירתיות זה מוביל בדרך כלל לעתיד בטוח יותר במשרות טכנולוגיות מובילות בשכר גבוה מאוד – בדיוק מה שאתם מאחלים לכל אחד מילדכם !

לתכנת זה לא רק ליצור משחקים

אז נכון שנאמר כאן שתמיד קורס תכנות לילדים מתקשר אצלם ישר לעולם המשחקים שקרוב יותר לליבם, אבל ילדים כמו ילדים גדלים והופכים לגדולים מהר מאוד, אותו קורס תכנות לילדים שרק “פתח להם את התיאבון” הכיר להם את הדרך ליצור והם, כמו כל אדם יצירתי, כבר ימצאו את הדרך ליצור תוכנות, כלים , רובוטים שיהיו בעלי משמעות עבורם וגם עבור אנשים אחרים .

עולמות שנפתחים בפני הילדים

אם נקביל את קורס תכנות לילדים לעולם הרפואה אז כמובן שמדובר בעולמות שונים, אבל אם נביט לרגע אחד לעומקם של הדברים גם בעולם הרפואה ללמוד רפואה זו הגדרה כללית מאוד וכדי להיות רופא צריך גם להתמחות בתחום רפואי מסוים, כך גם בעולם התכנות המתקדם אפשר להגיע להמון המון אפשרויות רחבות כמו רובוטיקה, לוחמת סייבר , בנייה ותכנון של מוצרים פיזיים, וכן גם בנייה ויצירה של משחקים למחשב או לטלפון הנייד – כל אחד מהתחומים האלה הם לא פחות מסופר מבוקשים בעולמנו שלא מפסיק להתפתח ולו לרגע אחד !

האם לימודי תכנות מתאימים לכל גיל

הנה תשובה שתפתיע אתכם! קורס תכנות לילדים מתאים ומותאם לכל גיל, אל תדמיינו ילד שיושב מול קוד יבש, לימודי תכנות לילדים מוגשים בצורה מעניינת , נוחה להבנה על ידי ילדים אם בצורה גרפית יותר ואם בצורה שתחבר אותם מיידית להבנת הנושאים והבנת הקוד שבאה עם הזמן – ממש כמו ללמוד את השפה היומיומית בה כולנו משתמשים מהרגע שנולדנו.

האם יש קורסי תכנות מהבית אונליין

בוודאי, אין ספק שכיף ללמוד בכיתה הרחק מהבית אבל בעולם החדש והמעודכן ישנה בהחלט אפשרות למידה מהבית אונליין עם כלים, הדגמות ותרגילים שנבדקים אונליין, מציגים את התיקונים הנדרשים מה שהופך את עולם התכנים של תכנות לילדים לקל יותר , שנעים ללמוד אותו ובמקביל גם מאתגר מספיק כדי שימשיך לעניין את הילדים כל הזמן.

מהם ההתאמות הנדרשות בקורס תכנות לילדים

ברור שלימודי תכנות לילדים חייבים להיות מותאמים לילדים, הלימוד עצמו חייב להיות מעניין, צבעוני, עם מטרות ברורות, ממשקי הלימוד אפילו יכולים לשלב הומור, סיפור מוכר ובעיקר מטרות ברורות ואטרקטיביות , ילדים אוהבים מהר, פשוט וקל – ודרכי הלימוד של שפת התכנות היא בצורה של גרירת פקודות בממשק הבנייה בצורה קלה והמחשה מהירה של כל צעד פשוט מייצרת את ההבנה של הפקודות שנלמדות.

ללמוד תכנות זה להיות מוכן למה שהעולם פשוט צמא לו

העולם הופך לדיגיטלי יותר ויותר, זה מקל על חיינו, משפר את חיי ילדנו, מוצא עבורנו פתרונות , יוצר רובוטים והעתיד הוא כמובן נראה מזהיר ומבטיח בצורה של מכוניות אוטונומיות, מערכות עם בינה מלאכותית וגם בעולם התוכנה ואבטחת המידע לא עוצרים לרגע ולאמה סיפרנו לכם את כל זה – הילדים שלנו הם אלה שהולכים להנות מההמצאות החדשות האלו – הם גם אלו שירצו לשפר עוד ועוד את השיפורים הטכנולוגיים שעוד יקרו וכן הילדים שלנו יכולים בהחלט להפוך לממציאים הבאים של כל מה שעדיין חסר לנו ושעדיין הוא צריך להמציא וליצור – קורס תכנות יכול לפתוח להם אפשרות למקצוע אטרקטיבי יותר – כזה שהם יאהבו , יגדלו אליו ובעקבות כך גם יהפכו להיות הכי טובים בו – ומכאן הדרך לקריירה מהנה ומשתלמת קצרה ביותר !

×

Hello!

יש לך שאלה? לחץ/י כאן לשיחה עם נציג או תכתבו לנו למייל  [email protected]

× צרו קשר