"באדיבות ידיעות אחרונות, צילום: שרית פורת"

אודות HUGO8200

קורס התכנות והרובוטיקה לילדים HUGO8200 פותח על ידי חברת tactics education, אשר בראשה עומדת מיטל דומב, זוכת 2 אליפויות עולם ברובוטיקה, יו”ר ROBOCUP ישראל ובעלת שם בינ”ל בתחום כבר למעלה מ – 13 שנים. הקורס הותאם במיוחד כבר לילדים/ות בגילאי 5-9וכולל פעילויות בנייה ותכנות המונגשות באופן אינטרקטיבי ויוצרות חוויית למידה “משחקית”, מהנה ומתגמלת, תוך תחושת מסוגלות והצלחה. כל פעילות מטפחת מיומנויות חשיבה משמעותיות היוצרות הבניית ידע ויכולות לגמישות מחשבתית, חשיבה לוגית ויצירתית להתמודדות בפתרון בעיות.

חברת טקטיקס

חברת טקטיקס חינוך מטפחת את דור העתיד של ישראל על ידי יישום תוכניות מצוינות ייחודיות בתחומי הטכנולוגיה והיזמות ברחבי הארץ.

את חברת טקטיקס מלווים יועצים אקדמאיים מובילים בתחום המדעים והרובוטיקה המסייעים במתן ליווי לתכניות השונות ושמירה על איכות למידה גבוהה, בניהם, ד”ר אלי קולברג – ראש המעבדה לרובוטיקה בפקולטה להנדסה, אוניברסיטת בר אילן. בראש החברה עומדת מיטל דומב, בעלת ניסיון רב בחינוך טכנולוגי לילדים מחוננים ומצטיינים של מעל 13 שנים.

בשנת 2005 ייצגה דומב את מדינת ישראל בשתי אליפויות עולם ברובוטיקה, בארה”ב וביפן, בהן זכתה במקום הראשון. כיום, היא מלמדת רובוטיקה, מפתחת תכניות מדעיות ומובילה תלמידים לתחרויות ארציות ובינלאומיות. צוותי ההדרכה בחברת טקטיקס מורכבים ממדריכים מקצועיים ובעלי ניסיון רב המגיעים מתחומי המדעים, ההדרכה והטכנולוגיה כאשר המטרות הן לפתח את דור העתיד של המהנדסים, הממציאים, המפתחים, היוצרים והיזמים בישראל ולהכינם לחיים בעידן הטכנולוגי המתפתח מיום ליום. מדריכי טקטיקס מקבלים הכשרה אינטנסיבית בשיטה המוכחת של “שיטת טקטיקס” לילדים.

החזון שלנו

לטפח קהילה גלובלית מובילה, מעורבת ומשפיעה אשר בליבה הקניית ערכי ליבה ומיומנויות מעולם הטכנולוגיה והיזמות תוך חתירה למצוינות וחדשנות.

הפעילות שלנו

“שיטת טקטיקס” מתבססת על פיתוח מיומנויות קוגניטיביות תוך הקניית כלים יישומיים, חשיבה פורצת גבולות ויכולות ביצוע גבוהות לצד העצמה אישית והתמודדות מוצלחת עם אתגרים מורכבים ומגוונים. אנו מקימים מרכזי מצויינות ומוסדות לימודים החל מגן חובה ועד חטיבות ביניים. אנו מציעים מגוון תכניות וקורסים בטכנולוגיה, רובוטיקה ויזמות על בסיס התפישה לפיה כל תלמיד מגבש “הוראות בניה” פרי דמיונו וזאת כדי לשים דגש על פיתוח היצירתיות והדמיון של התלמיד ועל היכולת לתכנן ולעצב לבד, תוך הסתכלות ואבחנה מזוויות שונות ומתן מענה לעקרונות הבסיס המדעיים. במהלך התהליך, התלמידים מפתחים יכולת התמודדות אישית עם מציאות משתנה, כיצד לפתור בעיות מגוונות ומורכבות וכיצד לקבל החלטות מחושבות ברגע האמת.

התכניות שלנו

תכנית היזמות הכרישים

במסגרת תכנית זו התלמידים רוכשים כלים טכנולוגיים ויזמיים וממציאים המצאה חדשנית פרי מחשבתם. התלמידים בונים את ההמצאה ולומדים כיצד להתמודד עם האתגרים והקשיים בתהליך העבודה כמו גם עם ההיבט היזמי-עסקי. בסוף הפרויקט, התלמידים לוקחים חלק ביום שיא בו הם מציגים את המצאתם למשקיעים ואנשי עסקים מצליחים ולאחריו נערך שיקוף התהליך והפנמתו

תכנית מצוינות עירונית

תכנית רב תחומית המשלבת את התחומים החדשניים והעדכניים ביותר בעידן הטכנולוגי הנוכחי. תכנית המצוינות היא אבן שואבת לכלל המצטיינים ומומלצי הרשות בעיר ומהווה פלטפורמה להתפתחותם משנה לשנה באופן הדרגתי ומודולרי. אנו בחברת טקטיקס דואגים לפיתוח התכנים, הפדגוגיה, הרעיונות וההוצאה אל הפועל של התכניות תוך בקרה רציפה, קשר הדוק ושיפור מתמיד.

תכנית מנטורים צעירים

התלמידים בקורסים המתקדמים שלנו עוברים הכשרת מנטורים אשר מקנה להם את הכלים כיצד להעביר את הידע והניסיון שלהם לתלמידים הצעירים יותר. החיבור הזה, בו ילדים מדריכים ילדים, הוא תהליך הדדי שתורם להפנמת הידע הנרכש וחיזוק הביטחון העצמי ותחושת השייכות בעולם המדעי המתפתח בכלל ובתהליך הרב שנתי בפרט.

טקטיקס מעצימה קהילה

מטרתה של תכנית זו היא להעצים ולטפח קהילות טכנולוגיות יזמיות בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית ובכך לאפשר לכל ילד וילדה הזדמנות שווה למצוינות. התאמת התכנים נעשית לפי אפיון מדויק של צרכי היעד, גילים של הילדים, מטרות הפעילות וכמות המפגשים.

"כל הזכויות שמורות לטקטיקס חינוך 2020. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות (קישורים בתחתית העמוד).
אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן, לשדר או לקלוט בכל דרך אחרת כל חלק שהוא מהאתר, ואין לעשות שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומרי האתר.
כל מידע האמור ו/או מופיע המופיע באתר לא יהווה המלצה או חוות דעת כלשהי והינו לצורך התרשמות בלבד. אין באמור באתר משום התחייבות ו/או הצעה מחייבת מצד טקטיקס חינוך. ט.ל.ח."